Ko je zima, jutranje kave na terasi ne morem piti, tako čakam poletje, ker uživam v naravi in da lahko prvo kavo spijem na terasi. Vedno bolj pa me je začelo motiti, ker imamo teraso tako, da ko pride jutranje…
Ko je zima, jutranje kave na terasi ne morem piti, tako čakam poletje, ker uživam v naravi in da lahko prvo kavo spijem na terasi. Vedno bolj pa me je začelo motiti, ker imamo teraso tako, da ko pride jutranje…